Syedra Village

Tanıtım

Hayaliniz gerçek oluyor!

hppc1Akdeniz’e yakın yaşadığınızı, dışarıdaki, insanı şaşırtacak derecede güzel manzaraya baktığınızı ve yepyeni bir evde gevşediğinizi hayal edin. Bu evin, birinci sınıf malzemeler ile, yüksek tasarım standartlarına göre inşa edildiğini hayal edin. Uzağa seyahat etmeniz gerekmeden sevdiğiniz sporu zevkle yaptığınızı ya da zengin Türk kültür ve tarihini keşfe çıktığınızı ya da sadece, balkonunuzda ya da bahçenizde güneşin altında yorgunluk attığınızı hayal edin. Syedra Village’i yaratırken, sizin bunların tümünü yalnızca hayal etmekle kalmayıp, bunları yaşayabileceğinize inandık

 

 

 

Esneklik!

Syedra Village, Kargıcak’taki Ateş İnşaat mülklerinin adıdır. Site, çeşitli büyüklük ve özelliklerdeki villa ve dairelerden oluşmaktadır, bir başka deyişle, bizler, gereksinimleriniz her ne olursa olsun, sizin için doğru olan mülkü hedeflemekteyiz.

Türkiye’de bir mülk satın alırken amacınız, aileniz için bir tatil evi, kendiniz için kalabalıklardan uzak bir dinlenme köşesi ya da geleceğe dönük bir yatırım ya da her ne olursa olsun, özel gereksinimlerinize uyacak mülkleri ustalıkla tasarladık ve uzmanca şekillendirdik.

Villaların yanı sıra, çeşitli büyüklüklerde çatı katları ve daireler de yarattık. Bunlar, sitede merkezi bir konumda, havuz alanından yalnızca kısa bir mesafede yer almaktadır

Görme Gezisi

Yabancı mülk alımı, sanki büyük ve göz korkutucu bir adım gibi görünebilir. Ateş İnşaat’ta biz bunu anlıyor ve bu süreci sizin için mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Türkiye’deki şantiye personelimizin desteği ile, gereksinim duyduğunuz tüm profesyonel yardımı göreceksiniz.

Syedra Village’deki mülklerimiz ile ilgilendiğinize karar verdiğinizde, bizi şantiyede ziyaret edebilirsiniz, burada, size mülkü ve çevresini gösterecek ve ayrıntılı bilgi ve öneriler sağlayacağız.

Tanıtım GALERİ

 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım
 Tanıtım